Vstupujete na stránky s obsahem pro dospělé.

Havana Club Anejo 15y 40% 0,7 l (holá láhev)

Původ
Kuba
Alkohol

• , zakoupeno v Stramis.cz

Do emailu jsem dostala již druhou výzvu k hodnocení produktu, ale produkt jsem doposud stále neobdržela

• , zakoupeno v TopAlkohol.cz

ještě jsme neochutnali, čekáme na den narozenin mého manžela, hodnotím tedy tento alkohol z dřívějších vjemů získaných přímo na Kubě

Původ
Kuba
Alkohol

Jeho mimořádné chuťové kvality jsou výsledkem dlouhého a komplexního zracího procesu. Podle mnoha znalců jde o vůbec nejlepší rum světa.

Celkově rum zraje 15 let. Jeho vůně obsahuje náznaky osvěžujícího ovoce. Chuťově přechází od medu k sušeným švestkám, poté chutná po banánech, hruškách a fících na dubovém základě. Závěr se vyznačuje chutí podobnou kokosu obalenému v čokoládě.

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v Stramis.cz